Halloween – wszystko co musisz wiedzieć!

Halloween staje się coraz popularniejsze w naszym kraju, dlatego coraz to więcej osób woli podążać za trendami i zaczyna się interesować tym świętem. Kiedy jest Halloween? Dzień ten przypada na 31 października każdego roku, na całym świecie. W dzisiejszym artykule przedstawimy intencja na niezapomnianą imprezę Halloweenową dla dzieci!
Halloween dla dzieci – urządź swojemu maluchowi najlepszą imprezę wszech czasów!
Makeup na Halloween -wcale nie musi być on wyróżniający się, zbyt widoczny, wszystko zależeć będzie od kostiumu.

O ile dziecko przebierze się za kota wystarczy dorysować na twarzy czarnym eyelinerem wąsy a także nosek, jeśli jednakże postanowi w tym roku być zombie – wówczas praca będzie trochę cięższa.

Przebrania na Halloween -przebranie na Halloween wcale nie musi być przerażające, niektórzy przebierają się nawet za aniołki, czy rośliny. Wszystko uzależniony jest od wyobraźni osoby, której zadaniem jest wymyślić swój ponadczasowy strój na Halloween. Kostiumy na Halloween, które widujemy co roku to na przykład: Zombie, kotek, diabełek, pirat, Darth Vader. Są to tradycyjne stroje, natomiast każdy może je podrasować tak, by się wyróżniały. Przebierając się na Halloween kieruj się tymi postaciami z filmów, bajek, seriali, które uwielbiasz. Może przebierzesz się wręcz za swój autorytet, jak naukowiec, czy sławny tancerz?

Dynia na Halloween -za granicą drążenie różnorakich min w dyniach to już tradycja, która zaczyna docierać do naszego kraju. Bardzo często spotykamy się z tym, iż przed domem w okresie święta stoją różnie udekorowane dynie.
Ozdoby na Halloween -jak ze wszystkim w trakcie tego święta, Twoja wyobraźnia nie może posiadać żadnych granic. Najlepszymi ozdobami na Halloween będą nie tylko i wyłącznie tradycyjne dynie, niemniej jednak także kubki w kształcie czaszek, talerze z kości, wiszące pajęczyny z ogromnymi owadami, ściekająca po ścianach krew. Halloween jest w pewnych przypadkach nieograniczonych pomysłów i wszystko będzie tutaj pasować!

Zabawy na Halloween -najlepszymi zabawami na Halloween dla dzieciaków będą takie, które nie pozwolą im się nudzić i pobudzą ich wyobraźnię, niemniej jednak również sensorykę. Będzie to przykładowo zwariowany pokaz mody, łowienie jabłek z wody bez użycia rąk, opowiadanie sobie nawzajem strasznych opowieści, czy owijanie partnera papierem toaletowym, kreując prócz tego mumię!
Zobacz także: dynia na Halloween.